1. Для осіб, які будуть працювати з ПРРО СОТА КАСА, необхідно отримати кваліфікований електронний підпис (КЕП).
  2. Отримайте рахунок в ПП “СТ Центр” та оплатіть ліцензію.
  3. Зареєструйтеся на веб-платформі “СОТА Каса“.

Реєстрація відбувається по номеру телефону. Потрібно заповнити всі необхідні дані. Обо’вязково зверніть увагу на вимоги до паролю, наведені знизу.

4. Введіть код ЄДРПОУ (ДРФО) Вашої організації та підпишіть угоду. Заповніть дані Вашого підприємства.

5. У розділі меню “Документи” натисніть “Створити” та проведіть реєстрацію господарських одиниць та кас, якщо їх ще не було зареєстровано:

  • Пройдіть реєстрацію господарської одиниці, де планується використання ПРРО, шляхом заповнення форми № 20-ОПП.
  • Зареєструйте касові апарати на фіскальному сервері, надіславши Заяву про реєстрацію програмного реєстратора розрахункових операцій за формою № 1-ПРРО. Потрібно подати окрему заяву для кожного ПРРО.
  • Зареєструйте касирів на фіскальному сервері, надіславши Повідомлення про надання інформації щодо кваліфікованого сертифіката відкритого ключа (форма 5-ПРРО).

6. У разі, якщо касові апарати та кваліфіковані електронні підписи касирів вже були зареєстровані раніше, просто натисніть кнопку “Оновити список кас” у розділі Всі каси, і вся необхідна інформація автоматично з’явиться у сервісі.

7. У розділі “Номенклатура” додайте асортимент товарів або імпортуйте перелік товарів з файлу у форматі DBF, XLS або CSV.

8. В розділі “Всі каси” виберіть опцію “Відкрити зміну” і, при необхідності, вкажіть суму для службового внесення коштів.

9. Для додавання товару у чек натисніть “Новий чек” та почніть вводити або назву товару, або артикул, або відскануйте штрих код. Із випадаючого списку оберіть необхідний товар і натисніть Enter.

10. Щоб здійснити інкасацію, натисніть кнопку “Нова транзакція” і виберіть опцію “Службова видача”.

11. Для завершення зміни натисніть кнопку “Z-звіт”.