Веб-сервіс СОТА

Хмарний веб-сервіс СОТА — це новітній, зручний та надійний сервіс, який має широкий функціонал для подачі звітності та документообігу, задовольняє усі вимоги малих та середніх підприємств.  Його розробник – компанія Linkos Group (розробник M.Е.Doc). Три основні напрями призначення сервісу: електронний документообіг, ведення каси та подання податкової звітності. СОТА стала популярною завдяки своїй мобільності, адже вона не потребує встановлення на ПК, а для повноцінної роботи в програмі необхідно лише доступ до мережі Інтернет. Тобто підписувати документи, подавати звіти, вести касові операції можна навіть з вашого телефону та з будь-якої точки світу.

Основні функції СОТА

Мобільний сервіс СОТА має три основні модулі:

«Звітність» – тут є можливість створювати, імпортувати, експортувати та подавати електронні звіти до будь-яких контролюючих органів.

«Електронний документообіг» – СОТА пропонує будь-які варіанти роботи з електронними документами будь-яких форматів, обмін ними між підприємствами, накладання КЕП.

«СОТА Каса» – це електронний аналог стаціонарного РРО, в якому можна реєструвати чеки в ДПС. Підприємці використовують це ПРРО через легкість в застосуванні, адже тепер вести касу можна з будь-якого пристрою: телефону, планшета, ноутбука і, навіть, смартфону.

Переваги СОТА

СОТА є оптимальним рішенням для ФОП та інших підприємств, якщо ви бажаєте перейти на електронний документообіг. Основними перевагами веб-сервісу є мобільність, можливість працювати з будь-якими видами КЕП, імпорт та експорт документів, складання та подання звітності, повний набір функцій програмного РРО (швидка фіскалізація чеків, можливість їх відправки на email покупцям, автоматичне формування звітів тощо), зрозуміле меню та інтерфейс програми, повний набір довідників. Окрім вище зазначених переваг, важливим плюсом є повноцінна підтримка спеціалістів в будь-яких питаннях (налаштування, дистанційне віддалене підключення до клієнта, консультація з бухгалтерських питань).

  • Створюйте, підписуйте КЕП та відправлйте будь-яку звітність
  • Легка робота із захищеними носіями
  • Зручне ведення книги доходів та витрат
  • Своєчасна реєстрація ПН/РК
  • Миттєвий обмін електронними документами з контрагентами
  • Проста подача запитів в ЄРПН

Переваги роботи у браузері

Працюйте з будь-якого комп’ютера на ОС Windows у завжди актуальній версії програми. Більше ніяких оновлень, витрат на техніку та її обслуговування. Все, що необхідно, – доступ до Інтернету та ЕЦП!

Виняткові можливості

Тільки у «СОТА»: пакетна відправка документів; формування декларації на основі книги доходів; повний цикл створення та обміну первинними документами, автоматична перевірка та ще безліч унікальних функцій.

Як почати користуватися «СОТА»?

Для правильної роботи в Веб-сервісі «СОТА» необхідно виконати ряд простих дій. У їх числі установка криптопровайдера, і отримання сертифікатів ключів в сертифікаційному центрі «Україна».

Досвід на варті якості

«СОТА» – веб-сервіс від лідера ринку та законодавця стандартів у бухгалтерській звітності та документообігу «M.E.Doc». В основі цього революційного рішення – 15-річний досвід роботи у галузі.

Найкраща ціна на ринку

Беззаперечний лідер у номінації «ціна/якість»! Найбільший перелік функцій, найстабільніша робота та зрозумілість, що дозволяє керувати доходами навіть не бухгалтеру – все це за ціною від 500 грн/рік!

Безпека «СОТА»

Веб-сервіс «СОТА» працює по безпечному каналу передачі даних між клієнтом і сервером. Надійний засіб захисту інформації зашифровує документи перед їх відправкою.

Система резервного копіювання забезпечує збереження всіх документів.

Хочете замовити рахунок чи маєте питання?

Залишіть свої контакти, наш спеціаліст зв’яжеться з вами найближчим часом