ESET NOD32

Відкривай світ онлайн з легендарним антивірусом NOD32

Інтернет є захоплюючим ресурсом, а ESET допомагає вільно використовувати його переваги без обмежень.

ESET NOD32 Antivirus забезпечує якісний та швидкий захист від різних видів загроз і шпигунських програм під час спілкування у соціальних мережах, роботи в Інтернеті або гри онлайн.

Антивірус та Антифішинг

Багато часу проводиш в Інтернеті? Залишайся в безпеці онлайн з модулями Антивірус, Антишпигун та Захистом від експлойтів, а також уникай відвідування підроблених веб-сайтів за допомогою модуля Антифішинг.

Мінімальне споживання системних ресурсів

Мінімальний вплив на систему та невеликий розмір пакетів оновлень дозволяють програмі залишити більше системних ресурсів для твого онлайн-дозвілля.

Зручність у використанні

Оновлений графічний інтерфейс користувача дозволяє швидко та просто встановити та налаштувати програму, а ігровий режим допоможе відключити спливаючі вікна та відкласти оновлення.

ESET Smart Security

Тепер ти можеш сміливо здійснювати банківські платежі та покупки онлайн, залишаючись при цьому в безпеці з новою функцією Захисту онлайн-платежів.

Цей модуль є додатковим рівнем Інтернет-захисту. який забезпечує комплексне рішення ESET Smart Security, окрім Антивірусу, Антикрадія, Захисту від ботнетів та багато інших.

Захист онлайн-платежів

Здійснюєш платежі або покупки онлайн? Використовуй безпечній браузер, який зашифровує паролі та дані банківських карт і тим самим забезпечує захист твоїм грошовим засобам.

Антикрадій

Чи замислювався ти коли-небудь про ризик втрати ноутбука? Визнач місцезнаходження загубленого ноутбука та відправ повідомлення людині, яка знайшла його, за допомогою модуля Антикрадій.

Персональний брандмауер

Використовуєш загальнодоступні Wi-Fi мережі? Персональний брандмауер захистить інформацію, яка зберігається на твоєму ноутбуці, під час підключення до Інтернет-мережі, де б ти не знаходився.

ESET Endpoint Antivirus

Всесторонній захист робочих станцій на базі ОС Windows

Підтримка віртуалізації + нова технологія. Підтримує роботу на віртуальних машинах, а також забезпечує захист від атак хакерів та ботнетів.

Мінімальне споживання системних ресурсів. Надає повний захист, залишаючи більше вільних системних ресурсів.

Перевірена технологія ESET NOD32®. Із Захистом від експлойтів та Розширеним сканером пам'яті для нейтралізації витончених загроз.

Віддалене управління. Повне управління з єдиної консолі за допомогою нового інструменту ESET Remote Administrator.

Антивірус та Антишпигун

Знешкоджує всі види загроз, включаючи віруси, руткіти, черв'яки та шпигунські програми, а додаткове сканування на основі хмарних технологій забезпечує ще більш високу продуктивність і якісне виявлення.

Контроль пристроїв

Запобігає використанню несанкціонованих медіа носіїв в корпоративній мережі. Блокує змінні носії у разі несанкціонованого підключення, а також дозволяє створювати правила та налаштовувати параметри для певних медіа носіїв, змінних пристроїв, користувачів та клієнтів.

Антифішинг

Захищає користувачів від відвідування підроблених веб-сайтів та крадіжки паролів, банківських даних та іншої конфіденційної інформації.

Оптимізований для віртуальних середовищ

ESET Shared Local Cache зберігає метадані про вже перевірені файли віртуального середовища. Таким чином, однакові файли не перевіряються повторно, що значно підвищує швидкість сканування.

Розширений сканер пам’яті

Відстежує підозрілі процеси та сканує їх, як тільки вони виникають, що дозволяє запобігти зараженню навіть ретельно зашифрованими та прихованими загрозами.

Захист від експлойтів

Нова технологія виявлення, яка забезпечує захист від цілеспрямованих атак і нових, раніше невідомих шкідливих програм, так званих «0-денних» загроз.

Мінімальне споживання системних ресурсів

ESET Endpoint Antivirus надає надійний захист, залишаючи більше вільних системних ресурсів для ресурсномістких програм, які часто використовуються користувачами.

Смарт інсталяція

Під час інсталяції виявляє та видаляє інші антивірусні рішення, що дозволяє мінімізувати час та ІТ-ресурси для розгортання рішення.

Зручний інструмент віддаленого адміністрування

Управління продуктом ESET Endpoint Antivirus повністю здійснюється за допомогою інструменту ESET Remote Administrator, що надає абсолютний контроль над безпекою в корпоративній мережі.

Гнучке налаштування графічного інтерфейсу

Присутність рішення ESET для кінцевого користувача може бути повністю приховано, включаючи іконку в треї. Крім цього, можуть бути відключені спливаючі вікна та оповіщення.

Компанія СТ центр

  • м. Житомир, вул. Перемоги 7а, к. 206а
  • тел.: 0412 46 73 38
  • тел.: 0412 43 30 33
  • тел.: 097 929 68 60
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Зворотній дзвінок