Реєстраційний ліміт, розрахований у програмі M.E.DOC та за даним ДПС в чому різниця

Реєстраційний ліміт – це сума, на яку платник податку має право зареєструвати податкові накладні (ПН) та розрахунки коригування (РК) в Єдиному реєстрі податкових накладних (ЄРПН). Ця сума обчислюється за формулою, визначеною Податковим кодексом Украни п. 200-1.3.

Реєстраційний ліміт підприємства у програмі відображається у: Головне меню – Облік ПДВ – Реєстр податкових документів.

Реєстраційний ліміт за даними ДПС

Якщо в програмі немає Витягу з системи електронного адміністрування ПДВ (форма F/J1401206), то в Реєстрі податкових документів замість суми реєстраційного ліміту буде відображено повідомлення “Запит не відсилався”.

де відображається реєстраційний ліміт

Для того, щоб сума ліміту відображалася у програмі потрібно відправити “Запит щодо суми податку, на яку платник податку на додану вартість має право зареєструвати податкові накладні” (F/J 1301206). Даний Запит можна відравити натиснувши на повідомлення “Запит не відсилався”. Відбудеться перехід у розділ Звірка з Реєсраційним лімітом ДПС – у табличці натиснути Відправити запит. Запит автоматично зформується, необхідно буде лише ввести паролі до електронних підписів.

Також даний Запит можна сформувати наступним чином. Головне меню – Довідки державних органів – Інформаційна довідка – Створит – Довідку в СЕА ПДВ- F/J 1301206.

Оновлення відображення суми реєстраційного ліміту ДПС виконується автоматично при отриманні нового Витягу з СЕА ПДВ.

Реєстраційний ліміт за даними програми M.E.DOC

У програмі M.E.DOC є можливість розрахувати реєстраційний ліміт. Зробити це можна в головному меню через розділ Облік ПДВ – Звірка з Реєсраційним лімітом ДПС.

Як зайти у розділ Звірка з реєстраціним лімітом в ДПС

Вікривається модуль у вигляді таблиці.

В колонці Реєстраційний ліміт ДПС відображаються:

  • сума ліміту;
  • дата отримання останнього Витягу;
  • посилання на останній Витяг з СЕА ПДВ.

Показники ліміту за даними ДПС можна порівняти з даними програми.

В розрахунку суми ліміту за даними користувача приймають участь показники, наведені в таблиці.

Автоматично розраховуються показники:

  • ∑ НаклОтр Загальна сума податку за отриманими платником податковими накладними, зареєстрованими в Єдиному реєстрі податкових накладних;
  • ∑ НаклВид Загальна сума податку за виданими платником податковими накладними, зареєстрованими в Єдиному реєстрі податкових накладних та розрахунками коригування до таких податкових накладних, зареєстрованими в Єдиному реєстрі податкових накладних.

Ці показники розраховуються за наявними ПН та РК, зареєстрованими в програмі. Інші показники вводяться вручну.

Після  зміни сум, які вводяться вручну, потрібно натитснути на кнопку на панелі інструментів для збереження перерахованої суми.

Останні новини

Акція від “СОТА Каса” — “Час вигідних покупок”: річна ліцензія на ПРРО за 490 гривень

Акція від “СОТА Каса” — “Час вигідних покупок”: річна ліцензія на ПРРО за 490 гривень

Новий осінній сезон вже розпочався, а це означає, що настав час досягати ще більших успіхів у роботі, відкривати для себе новинки, розвивати свій бізнес, надихатися і надихати! Хочемо, аби зі стартом осені ви обирали для свого підприємства лише найкращі вебрішення й...

Спробуй, порівняй, вибирай: три місяці безкоштовного користування ПРРО Cashalot 

Спробуй, порівняй, вибирай: три місяці безкоштовного користування ПРРО Cashalot 

З 1 серпня стартує спеціальна пропозиція на ПРРО Cashalot — “Спробуй порівняй, вибирай”. Усі нові користувачі програмної каси Cashalot отримують можливість безкоштовно отримати доступ до ПРРО Cashalot на три місяці і на власному досвіді переконатись у перевагах роботи...