Система “Підприємець 4” інтегрована з ПРРО Cashalot для торгівлі та обліку. Ця програма розроблена спеціально для підприємців та малих бізнесів і призначена для автоматизації обліку різних аспектів підприємницької діяльності. Вона надає можливість здійснювати облік товарів, продажів, фінансових операцій та інших важливих процесів, що виникають в бізнесі. Завдяки інтеграції з ПРРО Cashalot, користувачі отримують додатковий функціонал для зручного та ефективного ведення обліку і здійснення торгових операцій.

Завдяки успішній інтеграції з ПРРО Cashalot, користувачі облікової системи “Підприємець 4” можуть легко оформляти фіскальні чеки в автоматичному режимі.

У програмі “Підприємець 4” тепер доступний розширений функціонал, який включає:

  1. Відкриття та закриття зміни.
  2. Створення X- та Z-звітів.
  3. Повернення коштів за товар.
  4. Службове внесення та службова видача.

Зараз користувачі облікової системи “Підприємець 4” можуть працювати у режимі єдиного вікна, замість того, щоб використовувати два окремі вікна – “Підприємець 4” та програмну касу.

Для використання функціоналу ПРРО Cashalot в обліковій системі “Підприємець 4” необхідно придбати модуль API ПРРО Cashalot. Вартість цього модуля складає 250 грн за кожну касу.

Якщо у вас виникли запитання або потрібна додаткова інформація, звертайтеся за наступними номерами телефонів: (097) 929-68-60 або (068) 494-67-58. Також ви можете зв’язатися з нами по електронній пошті: stcentr@ukr.net. Ми з радістю допоможемо і відповімо на всі ваші питання.