При авторизації у веб-сервіс СОТА за допомогою особистого ключа, а також при підписанні документів можна використовувати декілька способів:

  • HTTP сервер криптографічних перетворень (криптопровайдер)
  • Апаратний ключ (Token)
  • Апаратний ключ (Гряда 301)
  • Файловий ключ
  • Хмарне сховище CloudKey
  1. HTTP сервер криптографічних перетворень (криптопровайдер)

Для того, щоб авторизуватися або підписати документи за допомогою HTTP сервера криптографічних перетворень потрібно, щоб дане програмне забезпечення було встановлене на ПК, з якого працюють у веб-сервісі СОТА. Для цього у вікні вибору способу підписання оберіть HTTP сервер криптографічних перетворень, введіть пароль та натисніть ОК.

З’явиться віконце із посиланням на файл встановлення криптопровайдера та інструкцією по його встановленню.

Після встановлення на нижній панелі інструментів зліва з’явиться значок встановленого криптопровайдера.

Потрібно натиснути на значок криптопровайдера правою клавішою миші.

З’явиться віконце, де потрібно вказати каталог із секретними ключами.

Після здійснених налаштувані при підписанні документу потрібно вибрати HTTP сервер криптографічних перетворень та ввести пароль до ключів.

2. Апаратний ключ (Token)

Для того щоб у СОТІ використовувати Апаратний ключ (Token) на комп’ютері також повинно бути встановлено HTTP сервер криптографічних перетворень.

Вставте потрібний токен у комп’ютер. У вікні вибору секретного ключа оберіть Апаратний ключ (Token) та введіть пароль.

3. Апаратний ключ (Гряда 301)

Якщо підприємство у своїй роботі використовує Апаратний ключ Гряда 301 потрібно вказати шлях до папки із потрібними сертифікатами, обрати необхідний захищений носій та вказати паролі відновідно до захищеного носія та ключа.

4. Файловий ключ

Якщо при роботі в СОТА використовуєте файловий ключ, то при накладанні підпису потрібно вказати шлях або до ключа електронного підпису або до папки з електронними підписами .

5. Хмарне сховище CloudKey

Якщо Ваші ключі розміщенні на хмарному сховищі CloudKey, для підписання у СОТІ потрібно вибрати Хмарне сховище CloudKey, вказати шлях до папки з сертифікатами та ввести пароль.

Сота – це зручний та мобільний веб-ресурс для подачі звітів у контролюючі органи, реєстрації фіскальних чеків та обміну документами з контрагентами.