У ході наради керівників фракцій було ухвалено рішення про те, що новий Податковий кодекс має бути спільним продуктом Уряду та українського Парламенту і робота над ним буде продовжена в наступному році.

Повідомлення пресс-служби ВРУ:

В.Гройсман: Новий Податковий кодекс має бути спільним продуктом уряду і українського парламенту

Голова Верховної Ради України Володимир Гройсман під час позачергового пленарного засідання повідомив, що під час наради керівників фракцій було узгоджено рішення про те, що новий Податковий кодекс має бути спільним продуктом уряду і українського парламенту.

Документ, за його словами, має відповідати наступним критеріям: «Це розвиток і стимулювання розвитку національної економіки».

Ця робота, зазначив В.Гройсман, буде продовжена і в наступному році. «Сьогодні буде створена робоча група з фахових представників фракцій, уряду за безпосередньої участі у цій роботі Прем’єр-міністра України», – сказав він і додав, що для прийняття необхідних рішень є наступний пленарний тиждень.

Він висловив упевненість, що «буде знайдено «конструктивний компроміс» і необхідні рішення для країни для виконання наших зобов’язань перед українським суспільством і ухвалення рішень, які дозволять продовжувати ефективну співпрацю з міжнародними фінансовими організаціями».

За даними сайту ВРУ.