Для початку зайдіть в Адміністрування – Керування кодом доступу.

Якщо у Вас є ліцензійний код ПК “M.E.Doc IS” (збережений у текстовий форматі), скопіюйте його та ведіть у поле на вкладці Код ліцензії.

В інакшому випадку, код ліцензії можна завантажити безпосередньо із програми, за умови, що комп’ютер, на якому встановлено програму підключений до мережі Інтернет.

  1. Натисніть на кнопку Завантажити. Відбудеться з’єднання через мережу Інтернет із сайтом компанії-розробника програми та пошук коду для Вашої установи.
  2. Якщо ліцензування програмного комплексу було попередньо сплачено, відкриється вікно Вибір коду доступу, у якому міститься перелік доступних для даної установи ліцензій. У нижній частині вікна відображається список модулів, що містяться у обраній ліцензії.Якщо на сайті присутні декілька ліцензій, по замовчуванню обирається ліцензія, що містить найбільшу кількість модулів. Така ліцензія відображається у першому рядку вікна Вибір коду доступу.

    Для того, щоб переглянути список усіх ліцензій, натисніть лівою клавішею миші позначку біля напису Показати всі. Відкриється список усіх доступних ліцензій.

    Для завантаження оберіть потрібну ліцензію та натисніть кнопку ОК.

    Ліцензійний код автоматично завантажиться у програму.

  3. Якщо ліцензійний код відсутній на сайті, система запропонує Вам завантажити ліцензію з диску. За умови, що у Вас є ліцензійний код (збережений у текстовий форматі) вкажіть шлях до його місце розташування.
  4. Для збереження внесених даних натисніть на кнопку Зберегти. Після збереження внесених даних демонстраційна версія програми зміниться на робочу.