Завантажити оновлення 10.01.223

ЗМІНИ В ОНОВЛЕННІ 10.01.223

СПЕЦІАЛІЗОВАНА ЗВІТНІСТЬ ДЛЯ МІНІСТЕРСТВ ТА ВІДОМСТВ

КМДА

Фінансова, статистична, бюджетна та спеціальна звітність для підприємств, що звітують до Київської міської державної адміністрації

Зміни проставлено терміни подання звітів:

  • KMDAGP01 Ярлик до пакету звітності КМДА Фінансовий план форма фінансування – госпрозрахунок
  • KMDAGV01 Ярлик до пакету звітності КМДА форма фінансування – госпрозрахунок
  • KMDABK01 Ярлик до пакету звітності КМДА форма фінансування – бюджет (квартал)
  • KMDABR01 Ярлик до пакету звітності КМДА форма фінансування – бюджет (рік)

ЗМІНИ У ФУНКЦІОНАЛІ ПРОГРАМИ

Первинні документи

Реєстр первинних документів

У зв’язку з відхиленням ІТС «Єдине вікно подання електронної звітності» Податкових накладних та Додатків 2 з виявленням в Квитанції №1 помилок типу «Документ не може бути прийнятий – рядок 1. Поле “Номенклатура постачання товарів” містить некоректний символ з кодом 9 в позиції 7», реалізовано перевірку наявності спеціальних символів у графі 2 Податкової накладної та графі 3 Додатку 2 (Номенклатура товарів\послуг).

У зазначених графах не допускається наявності спеціальних символів (від ASCII код 0 до ASCII код 31 включно). Контроль символів виконується під час імпорту документа та під час перевірки документа.

Якщо недопустимі символи виявлені при імпорті документа, виконується автоматична заміна таких символів на символ «пробіл» (ASCII код 32).

При виявленні спеціальних символів під час перевірки документа (клавіша F4 або команда Наступні дії – Перевірити документ) на вкладці Протокол перевірки буде виведено повідомлення про помилку.