Згідно з пунктом 45.1 Податкового кодексу України (далі – ПКУ), фізичні особи, які є платниками податків, повинні визначити свою податкову адресу. Податкова адреса фізичної особи визначається місцем її проживання, за яким вона обліковується у контролюючому органі.

Фізична особа, яка є платником податків, може мати лише одну податкову адресу. Щодо електронного резидента (е-резидента), його податковою адресою вважається електронна адреса, вказана у заяві про набуття статусу е-резидента.

Відповідно до пункту 45.2 ПКУ, для юридичної особи (відокремленого підрозділу) податковою адресою вважається місцезнаходження цієї юридичної особи, яке вказано в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб.

Оскільки кваліфіковані сертифікати відкритих ключів повинні містити місцезнаходження тільки для юридичних осіб, то у випадку зміни податкової адреси фізичної особи, необхідно скасовувати кваліфікований сертифікат відкритого ключа. У випадку зміни податкової адреси юридичної особи також слід скасувати і отримати новий сертифікат. Для скасування кваліфікованого сертифіката, користувач повинен подати заяву до представництва надавача та надати необхідні документи для отримання нового сертифіката відкритого ключа. Це правило не стосується фізичних осіб, які є платниками податків та змінили лише місце проживання.