Для роботи ПРРО необхідно отримати у нас ліцензію та завантажити її у кабінет Cashalot. Ліцензія є індивідуальною для кожного ПРРО та закріплюється за його фіскальним номером.

Для завантаження ліцензій у Кабінеті натисніть кнопку Завантажити ліцензії ПРРО у верхній частині сторінки розділу Всі каси:

Відкриється вікно, що містить назви ГО та перелік ПРРО. Дані наводяться у вигляді таблиці: рядки таблиці містять назву ГО та фіскальний номер ПРРО, стовбці – відповідають типам ліцензій.

Інформацію про кількість доступних ліцензій та термін їх дії можна переглянути, натиснувши  у рядку Доступно нових ліцензій:

Закріпіть завантажені ліцензії за фіскальними номерами ПРРО. Оберіть назву господарської одиниці, для якої необхідно завантажити ліцензії. У рядках, що відповідають ПРРО, у колонці Cashӓlot оберіть термін дії нової ліцензії, що буде прикріплена до ПРРО за його фіскальним номером. У разі використання ліцензії типу API або Драйвер для BAS у рядку, що відповідає ПРРО, встановіть відмітку у однойменній колонці.

Так як ці ліцензії використовується у пакеті з ліцензією типу Cashӓlot, термін дії ліцензії буде відображено у відповідній колонці. У колонці Cashalot також буде відображено назву комплекту ліцензій, наприклад: Cashalot+Арі.

Якщо встановлена відмітка Драйвер для BAS, разом з ліцензією буде завантажено та встановлено драйвер для інтеграції з обліковою системою BAS.

Натисніть кнопку Завантажити. Термін дії обраних ліцензій буде відображено у блоках інформації про ПРРО, якщо за фіскальним номером ПРРО не закріплено ліцензію, поле містить повідомлення відсутня.