У серпні 2023 року заплановано впровадження електронних товарно-транспортних накладних (е-ТТН). Це означає, що підприємства зможуть користуватися зручними програмними засобами під час перевезень, всі транспортні операції будуть доступні учасникам у режимі реального часу, а також підписувати документи можна буде навіть за допомогою смартфона, використовуючи хмарний сервіс CloudKey.

Однією з проблем, які виникають у учасників перевезень, є зберігання кваліфікованого електронного підпису водія, і саме хмарний електронний підпис призначений вирішити це питання. Обравши CloudKey, користувачеві не потрібно буде перейматися питанням, де зберігати електронний підпис, щоб уникнути випадкової втрати. Кваліфікований електронний підпис буде зберігатися у провайдера електронних довірчих послуг ЦСК “Україна” і буде доступний для використання у різних додатках та програмах для роботи з е-ТТН.

Linkos Group вже з самого початку ініціативи щодо електронних товарно-транспортних накладних приєдналася до реалізації проєкту та розробки максимально зручних рішень для своїх клієнтів. На даний момент розробники випустили два готові програмні продукти, які допоможуть клієнтам у веденні е-ТТН: “СОТА Е-ТТН” та “СОТА АРІ Е-ТТН”. Детальнішу інформацію про ці продукти можна знайти тут.

Оскільки ми завжди прагнемо створювати наші програми, маючи на увазі зручність користувачів, у всіх наших програмах клієнти можуть використовувати хмарний електронний підпис CloudKey.

Переваги використання е-ТТН у поєднанні з хмарним сервісом CloudKey, як завжди, очевидні:

Легке оформлення та підписання електронних товарно-транспортних накладних (е-ТТН) стає доступним для усіх учасників процесу з будь-якого пристрою;

Зменшення часових витрат на паперові формальності та прискорення відправлення вантажів;

Швидка відправка та узгодження електронних ТТН онлайн – у всього кілька кліків;

Супровідні документи та кваліфіковані електронні підписи завжди під рукою у електронному форматі; Відсутність паперових документів та відсутність будь-якої плутанини.

Спробуйте електронні ТТН вже зараз, приєднавшись до тестування на офіційному сайті.

Важливий бонус – на період тестування усі консультації з впровадження та інтеграції е-ТТН надаються безоплатно. Крім того, на період тестування всім новим користувачам також надаються безкоштовні хмарні електронні підписи CloudKey.

Отже, для того щоб протестувати нові програмні продукти для вашого бізнесу, вам потрібно лише ваше бажання, адже щодо всього іншого ми вже подбали.

Ми працюємо, щоб надати українському бізнесу найзручніші програмні продукти, які допоможуть здійснювати бізнес ще простіше.