Після завантаження програмного реєстратора розрахункових операцій (ПРРО) у “СОТА Каса”, натисніть на стрілку біля кнопки «Відкрити зміну» та оберіть опцію «Відкрити в тестовому режимі».

Після активації тестового режиму, Ви зможете випробувати всі можливості “СОТА Каса” без необхідності реєструвати реальні чеки та інші фіскальні документи в податковій системі.

В тестовому режимі функціонал повністю ідентичний звичайному режиму роботи, але на екрані присутня спеціальна відмітка “тестовий режим”, що дозволяє легко відрізнити його від роботи в звичайному режимі.

Під час виконання операцій у тестовому режимі всі створені чеки будуть містити напис “Тестовий нефіскальний чек” і не будуть розглядатись податковими органами як справжні фіскальні чеки. Це дозволяє вам провести випробування функціоналу “СОТА Каса” без створення дійсних фіскальних записів.

Приклад:

Зайдіть у вкладку “Налаштування”.

Тут Ви можете або натиснути “Попередній перегляд” або “Тестовий друк” . Також можете змінити розмір шрифту або висоту рядка.

Так само, всі інші документи, які будуть створені в тестовому режимі, також матимуть аналогічні написи “Тестовий документ”. Це стосується всіх звітів, актів та інших операційних записів, які не будуть вважатись дійсними для фіскальної звітності. Такий підхід дозволяє користувачам виконувати тестування та перевірку функціоналу без впливу на реальні фінансові звіти та облікові дані.