До початку роботи з Первинними документами в програмному комплексі M.E.Doc необхідо здійснити налаштування отримання та обробки кожного виду первинного документу.

Для налаштування параметрів оберіть Первинні документиНалаштування обміну документами. Відкриється вікно Налаштування обміну документами. В програмі передбачено 3 маршрути обробки Податкових документів :


1. Включає в себе спочатку реєстрацію в ЄРПН, а потім відправку зареєстрованих ПН контрагенту.

2. Включає в себе послідовне узгодження з контрагентом вмісту ПН, реєстрацію документа в ЄРПН, подальшу відправку зареєстрованої ПН контрагенту:

Документи в програмі M.E.Doc

3. Включає в себе тільки реєстрацію податкового документа в ЄРПН:

Документи в програмі M.E.Doc

Зверніть увагу, дозвіл та порядок відправки не поширюється на:
ПН/РК з умовними ІПН 100000000000, 200000000000, 300000000000, 400000000000, 500000000000 та 600000000000 – такі документи відправляються тільки на реєстрацію в ДПС;
РК з від’ємними сумами та ІПН контрагента – ці документи відправляються тільки контрагенту.

Також, в модулі програми є можливість налаштувати ламіт часу обробки певних документів. Для кожного типу документа задається ліміт часу проходження етапів обробки. Якщо заданий час перевищено, система візуально повідомляє про це користувача.
  1. Для початку потрібно встановити позначку напроти документа, час обробки якого потрібно відслідковувати;
  2. В поле Ліміт часу (год) введіть кількість годин, допустимих для обробки первинного документа;
  3. В полі Надіслати повідомлення про перевищення часу потрібно встановити позначку напроти типу документа, для якого потрібно відправляти сповіщення про перевищення встановленого ліміту обробки. Також, можна вказати електронну адресу, на яку відправляти повідомлення.
Документи в програмі M.E.Doc

Існує можливість відслідковування помилок та інших подій автообробника за допомогою відправки повідомлень на електронну пошту.

obmin_pervynnymy_dokumentamy_v_medoc

Для налаштування відправки повідомлень потрібно відмітити поле Відправляти помилки на пошту та налаштувати інші параметри:

 – вказати адресу електронної пошти, куди будуть відправлятись повідомлення;

 – обрати типи повідомлень (Помилки та/або Інші події), які потрібно отримувати. Якщо обрано Інші події, то будуть відравлятись повідомлення про: запуск та зупинку модулів автообробника, результати роботи модулів автообробника.

Варто звернути увагу, що для повноцінної роботи Налаштування обміну документами в програмі M.E.Doc , клієнту необхідно мати діючу ліцензію на модулі Облік ПДВ та Електронний документообіг.