Для створення резервної копії системи необхідно:

  • Відкрити модуль “Резервне копіювання”
  • Меню “Реєстр” – “Вибрати пристрій Alt+F2″.  Обрати диск на якому буде створена резервна копія. Резервні копії зберігаються у кореневому каталозі диску  BPRO_ARC. Також можна вибрати конкретну папку для збереження резервної копії. Для цього вибираємо Меню “Реєстр” – “Вибрати пристрій Alt+F3″.
  • Меню “Реєстр” – “Створити Ins”. Відкриється вікно створення резервної копії. У полі Коментар ввести текст, який допоможе надалі знайти потрібну копію.
  • Клавішею Пробіл відмічається необхідне підприємство.
    • Для включення в створювану резервну копію звітів, створених користувачами, встановлюється відмітка Зберігати звіти користувача.

Для включення в створювану резервну копію файлів користувальницького каталогу необхідно встановити відміткуЗберігати файли користувальницького каталогу. У файлах користувальницького каталогу може зберігатися будь-яка інформація. Користувальницький каталог – це каталог з назвою User_Data, що створюється при згортанні попередніх копій і розміщений у серверній частині ІС-ПРО. Нажати кнопку Далі.

Якщо резервна копія створюється для окремих підсистем проставляється відмітка  Вибіркове збереження даних. При відсутності обраних підсистем до резервної копії включаються усі підсистеми та загальні довідники. При виборі будь-якої підсистеми до резервної копії включаються також загальні довідники. Нажати кнопкуДалі.

Вибіркове збереження даних рекомендується використовувати тільки досвідченим користувачам, тому що при невірному настроюванні можлива втрата деяких даних.

Відмітка Не зберігати картотеки та документи дозволяє в резервній копії залишити тільки параметри настроювання та довідники системи – відмічається при необхідності.

В наступному вікні вибирається Метод стиснення для архівування даних та Спосіб архівування баз даних.

Після цього пропонується захистити резервну копію паролем. Для цього використовується опція Захищати резервну копію паролем та у відповідні поля вводиться пароль (всі цифри та букви, що вводять у ці поля, позначаються на екрані *» (зірочка)).

На останній сторінці вікна перераховуються Параметри створюваної резервної копії. За допомогою кнопки Далі запускається процес створення резервної копії. Дата та час створення, а також номер поточної версії програми присвоюється створеній копії автоматично.