Avira Professional Security

Avira Professional Security – є ідеальним рішенням для офісного середовища і дозволяє захистити дані в умовах ділового ринку. Продукт розроблений німецькою компанією «Avira GmbH», рішенням якої вже багато років довіряють мільйони користувачів по всьому світу. З самого моменту свого заснування у 1986 році, компанія взаємодіє з Федеральною службою інформаційної безпеки ФРН.

 

Avira Professional Security дозволяє забезпечити захист даних при збереженні продуктивності. Тонкий профіль програми досить компактний для роботи на нетбуці, але досить міцний для захисту роботи найскладніших робочих станцій. 

Для офісів, яким потрібен надійний сервіс і оперативна технічна підтримка, які віддають перевагу  єдиній централізованій платформі управління безпекою та хочуть вивільнити системні ресурси, використовуючи "хмарну" безпеку, рішення Avira Professional Security стануть ідеальним вибором їхньої  роботи. Програма дозволить захистити особисту інформацію клієнтів від вірусів незалежно від дій співробітників на робочих ПК.

Переваги Avira Professional Security:

Зупиняє відомі шкідливі програми, захищаючи робочі станції від кібер-загроз: 

  • System Scanner надає налаштування пошуку всіх відомих шкідливих програм, рекламного та шпигунського ПЗ, бот-мереж, руткітів. 
  • Real-Time Protection дозволяє сканувати кожен файл в момент доступу до нього користувача або системи.  

Забезпечує захист від не ідентифікованих загроз за допомогою "хмарного" інтелекту і розширеної евристики, дозволяючи боротися з тактиками кібер-злочинців: 

  • Avira Protection Cloud – швидке сканування з негайною ідентифікацією нових шкідливих програм.
  • ProActiv - потенційні загрози відстежуються та ізолюються на підставі підозрілої поведінки.

Інтернет захист:

  • Захист електронної пошти (POP3, IMAP і SMTP) - безперервне сканування повідомлень і вкладень, що забезпечує захист бізнесу від шкідливого ПЗ та інших загроз, пов'язаних з електронною поштою, в тому числі поліморфічних троянів, вірусів і шпигунського ПЗ.
  • Веб-захист (порти 80, 8080 і 3128) дії співробітників в Інтернеті постійно захищені від завантаження небажаного ПЗ, а також від шахрайських та інфікованих шкідливим ПЗ веб-сайтів. 

Для комфортного керування налаштуваннями Avira Professional Security розроблений інструмент централізованого управління Avira Management Console (AMC), який дозволяє віддалено управляти всією мережею з одного місця. Інтуїтивне управління і контекстно-залежна довідка роблять AMC приємною у використанні навіть без високого рівня ІТ-кваліфікації.