TrustPort Total Protection

Максимальний захист для вашого комп'ютера від шкідливих програм, інтернет-загроз і крадіжки конфіденційних даних. TrustPort Total Protection 2014 захищає комп'ютер від вірусів і шпигунського ПЗ на всіх точках доступу. Вся електронна пошта і веб-сайти перевіряються TrustPort Total Protection з метою виявлення небезпечних програм або небажаного контенту. TrustPort Total Protection надає надійний захист конфіденційних даних шляхом шифрування та безпечного видалення конфіденційних даних, які більше не використовуються.

1 ПК 1 Рік - 50 USD
3 ПК 1 Рік - 60 USD
6 ПК 1 Рік - 88 USD

АНТИВІРУС І АНТИШПИГУН

Захист в режимі «реального часу» відстежує зміни та їх характер в системі при запуску додатків, файлів, не дозволяючи запуститися шкідливу програму. По заданих наперед інтервалам проводиться перевірка всього вмісту на жорсткому диску. Як результат двусканерной технології, у рішень TrustPort один з найвищих рівнів виявлення шкідливих програм.

ВЕБ - АНТИВІРУС

Сайти є основним джерелом зараження комп'ютерів вірусами, тому всі компоненти для завантаження попередньо перевіряються TrustPort TotalProtection. При виявленні наявності загроз, сайт автоматично блокується, у вікні браузера показати назву загрози та її джерело.

«ІНСПЕКТОР ПРОГРАМИ»

Здійснює аналіз активності програмного забезпечення і всіх модулів системи і блокування потенційно небезпечних дій в системі користувача. Аналіз активності здійснюється за рахунок використання перехоплювачів системних функцій та встановлення т.зв. міні-фільтрів. Дозволяє на основі аналізу коду виконуваного застосування, скрипта або макросу виявити ділянки коду, що відповідають за шкідливу активність, запобігаючи зараження системи користувача шкідливими програмами, не внесеними в антивірусні бази. Захист процесів і потоків від несанкціонованого зміни Захист служб і драйверів Запобігання несанкціонованій відправки повідомлень між процесами. Контроль операцій з "захищеними" файлами і папками, наприклад, WINDIR, boot.ini. Захист реєстру.

ПЕРСОНАЛЬНИЙ БРАНДМАУЕР

Для безпечної роботи в глобальній мережі Інтернет необхідний не тільки високоякісний антивірус, а й додатковий захист від несанкціонованого доступу третіх осіб і сумнівних програм. Модуль брандмауера автоматично розпізнає безпечні та небезпечні для користувача з'єднання, спроби доступу до файлів. У деяких випадках програма запитує у користувача дозволяти або блокувати виконання тих чи інших дій.

ШИФРУВАННЯ І ВИДАЛЕННЯ ДАНИХ

Доступні два методи шифрування файлів. Для безпечного резервного копіювання даних, можна зберегти його в зашифрований архів. Для повсякденного захисту, дані зберігаються на віртуальному зашифрованому диску. Можливе створення зашифрованих віртуальних дисків як на жорсткому диску комп'ютера, так і на зовнішніх USB - накопичувачах, при випадковій втраті такого накопичувача ви будете впевнені, що вашою інформацією ніхто не зможе скористатися. Для безпечного видалення конфіденційної інформації використовується особливий алгоритм, що дає 100-відсоткову гарантію надійного знищення інформації. Передбачений режим знищення інформації "по команді" - для екстрених випадків. Крім того, програма дає можливість постійного видалення конфіденційних даних, які більше не використовуються.

КОНТРОЛЬ АВТОЗАПУСКУ

Опція, що дозволяє відключити автоматичний запуск знімних пристроїв.

PORTUNES

Це модуль, який був розроблений, щоб захистити конфіденційні дані користувачів, такі як: номери кредитних карт, номери банківських рахунків, імена користувачів і паролі, контакти, у тому числі особисті нотатки та т.д. Всі дані шифруються, і кожна сторінка захищена паролем від хакерів і зловмисних програм. Синхронізація даних з мобільними пристроями через віддалений сервер. Модуль працює на платформах iPhone і Windows. 

БАТЬКІВСЬКИЙ КОНТРОЛЬ

TrustPort Total Protection 2014 розпізнає 13 категорій небажаних веб-сайтів, наприклад порнографічних або гральних сайтів, які можна блокувати за допомогою функції «батьківського замку». Індивідуальні користувачі мають можливість створювати свій власний профіль щодо блокування окремих категорій сайтів.

КОНТРОЛЬ ВИКОРИСТАННЯ ПРИСТРОЇВ

Інтуїтивна система для управління доступом до всіх пристроїв. Надає можливість дозволяти або блокувати доступ до пристроїв, таким як USB, CD / DVD, Bluetooth, Смарт-карти, iPod, FireWire, пристрої читання карт пам'яті і інших зовнішніх пристроїв зберігання. Пристрої розділені на дві категорії - дозволені й заборонені пристрою. Кожен пристрій ідентифікується по ID пристрої та ID екземпляра. Установки поширюються на всіх користувачів комп'ютера.

ЗАХИСТ ДИСКІВ І ПАПОК

Дозволяє налаштувати доступ до локальних дисках і теках для кожного користувача: заборона, повний доступ, або доступ лише для читання до обраних користувача папок і локальних дисках.

АНТИСПАМ

Вся електронна пошта перевіряється на наявність шкідливих програм і спаму. Рішення сумісне з такими поштовими клієнтами як TheBAT!, Microsoft Outlook, Mozilla Thunderbird, Outlook Express, Windows Mail,. Додана підтримка словників Bayesian у поштових клієнтів і вдосконалена система виявлення спаму. Та ж технологія використовується в Мережевому шлюзі TrustPort Net Gateway.

ОФФЛАЙН ПОНОВЛЕННЯ

Це дозволить оновлювати TrustPort 2014 на комп'ютерах, не підключених до Інтернету.

ЗАХИСТ ПАРАМЕТРІВ ПАРОЛЕМ

Параметри антивіруса захищені паролем для підвищення рівня безпеки.

ПОРТАТИВНИЙ АНТИВІРУС

Програма дозволяє створити «Portable» (портативний) антивірус для USB - накопичувачів. Ваші дані будуть захищені при передачі на зовнішній носій. Так само у вас є можливість здійснювати антивірусну перевірку на будь-якому комп'ютері з USB - накопичувача, на якому встановлений портативний антивірус.

АВАРІЙНИЙ ДИСК ВІДНОВЛЕННЯ СИСТЕМИ

У разі серйозного пошкодження вірусом програма дає можливість завантажитися з диска аварійного відновлення з антивірусним модулем. Після завантаження з диска аварійного відновлення, можна усунути шкідливий код, який не вдається видалити за допомогою інших средств.Созданіе аварійного диска BartPE з плагіном Антивірусу TrustPort. Створення ISO-образа з Антивірусом TrustPort, що використовують PE MS Windows.