Наші продукти

Avira Antivirus Pro

Avira Antivirus Pro – надійний захист від одного з найстаріших розробників антивірусного програмного забезпечення. Німецька компанія «Avira GmbH» (раніше H+BEDV GmbH) була заснована у 1986 році, коли ще мережа Інтернет не була загальнодоступною, а дані передавалися на дискетах.

В основі нового пакета Avira Antivirus Pro знаходяться найсучасніші світові технології безпеки, які гарантують надійний захист від  шкідливого троянського та шпигунського ПО, а також від крадіжок персональних даних.

Avira Professional Security

Avira Professional Security – є ідеальним рішенням для офісного середовища і дозволяє захистити дані в умовах ділового ринку. Продукт розроблений німецькою компанією «Avira GmbH», рішенням якої вже багато років довіряють мільйони користувачів по всьому світу. З самого моменту свого заснування у 1986 році, компанія взаємодіє з Федеральною службою інформаційної безпеки ФРН.

ESET Endpoint Security

Послідовник продукту ESET Smart Security Бізнес-версія. Забезпечує проактивний захист робочих станцій з багаторівневим виявленням шкідливих програм. Завдяки вбудованим модулям — Антивірус, Антишпигун, Персональний брандмауер та Веб-контроль — рішення ESET Endpoint Security забезпечує комплексний захист від відомих і раніше невідомих видів вірусів, троянських та шпигунських програм, руткітів і багатьох інших видів Інтернет-загроз. Інструмент ESET Remote Administrator дозволяє віддалено управляти та змінювати налаштування безпеки для робочих станцій з єдиної консолі.

TrustPort Total Protection

Максимальний захист для вашого комп'ютера від шкідливих програм, інтернет-загроз і крадіжки конфіденційних даних. TrustPort Total Protection 2014 захищає комп'ютер від вірусів і шпигунського ПЗ на всіх точках доступу. Вся електронна пошта і веб-сайти перевіряються TrustPort Total Protection з метою виявлення небезпечних програм або небажаного контенту. TrustPort Total Protection надає надійний захист конфіденційних даних шляхом шифрування та безпечного видалення конфіденційних даних, які більше не використовуються.

TrustPort Internet Security

Комплексний потужний захист Вашого комп'ютера та інформації від шкідливих програм і інтернет-загроз. TrustPort Internet Security 2014 зупиняє віруси і шпигунські програми у всіх точках доступу і запобігає доступ до комп'ютера з боку хакерів. Найсильніший антивірус по версії Virus Bulletin.

TrustPort Antivirus

TrustPort Antivirus 2014 є універсальним багатоядерним антивірусним рішенням, здатним протистояти мільйонам загроз - вірусів, червів, шпигунських і троянських програм. Завдяки регулярному оновленню антивірусних баз і універсальної технології евристичного аналізу, TrustPort Antivirus 2014 зупинить як вже існуючих шкідливих програм, так і тих, які будуть створені.

ESET NOD32 Antivirus

ESET NOD32 Antivirus — легендарна антивірусна програма, яка забезпечує якісний та надійний захист від різних комп’ютерних та Інтернет загроз, використовуючи при цьому мінімальну кількість системних ресурсів. Продукт використовує унікальну високопродуктивну технологію ThreatSense®, що дозволяє виявляти та знешкоджувати відомі та невідомі шкідливі програми, а головне — їх мутації.

ESET Smart Security

ESET Smart Security — комплексне рішення, яке надає багаторівневий захист комп’ютера від різних загроз та їх мутацій,
атак хакерів, крадіжки конфіденційної інформації, шкідливих веб-сайтів, нав’язливого спаму та забезпечує безпеку під час роботи онлайн, відвідування соціальних мереж, онлайн ігор, а також обміну інформацією через змінні медіа носії.

ESET Endpoint Antivirus

Послідовник легендарної програми ESET NOD32 Antivirus Бізнес-версія. Рішення нового покоління традиційно володіє високою продуктивністю роботи і точністю виявлення загроз. Крім цього, рішення ESET Endpoint Antivirus використовує передові технології, в тому числі хмарні, для надання ще більш якісного захисту робочих станцій. Можливість віддаленого управління та мінімальне споживання системних ресурсів роблять даний продукт кращим рішенням, як для малих, так і великих підприємств.

Програми для віддаленої підтримки:

Team Viewer QS
Ammy Admin
Team Viewer QJ

Гаряча лінія:

(0412) 43 40 20
(097) 929 68 60

Технічна підтримка ІС Про:

(0412) 43 40 23
(0412) 43 40 24

Питання по електронним цифровим підписам:

(0412) 43 20 21
(068) 494 67 58

Підтримка на сайті

Запитання та відповіді