Наші продукти

Система ЛЗ БУХГАЛТЕР

Спеціалізована система для компаній, в яких бухгалтер і керівник закривають функції бухгалтерського та податкового обліку, кадрові питання. містить повний обсяг інформації з бухгалтерського та податкового обліку

Хіт продаж серед бухгалтерів середніх підприємств!

Система ЛЗ Підприємство

Найповніша система, призначена для інформаційно-правового забезпечення всієї компанії. Використовується в роботі великими і середніми підприємствами, у яких є в штаті бухгалтер, юрист і кадрові фахівці

Система ЛЗ Юрист

Спеціалізована юридична система. Містить повний обсяг нормативної, аналітичної та довідкової правової інформації для щоденної професійної діяльності юриста.

Система аналізу судових рішень «VERDICTUM»

Система аналізу судових рішень «VERDICTUM» - це унікальна пошуково-аналітична система та інструменти обробки, аналізу та класифікації текстів повною базі судових рішень. 

Система «VERDICTUM» суттєво економить час юристів і адвокатів в підборі максимально тотожних рішень по одному предмету та обставинам справи при роботі з колосальним обсягом документів судової практики. 

Сьогодні це понад 36,5 млн. судових рішень України.

Електронний журнал "Аверс-Бухгалтерія"

Електронний журнал «Аверс-Бухгалтерія» — унікальне видання, яке поєднує переваги аналітичного бухгалтерського журналу, комп'ютерних довідників і збірників нормативних документів.

Читачі журналу матимуть можливість бути в курсі змін законодавства, мати аргументи для захисту у взаєминах з численними контролюючими органами, а також вирішувати виникаючі питання за допомогою консультацій експертів і текстів нормативних документів. До того ж, журнал надає можливість ознайомитися з думкою податкових та інших державних органів на проблемні питання законодавчої бази.

Програми для віддаленої підтримки:

Team Viewer QS
Ammy Admin
Team Viewer QJ

Гаряча лінія:

(0412) 43 40 20
(097) 929 68 60

Технічна підтримка ІС Про:

(0412) 43 40 23
(0412) 43 40 24

Питання по електронним цифровим підписам:

(0412) 43 20 21
(068) 494 67 58

Підтримка на сайті

Запитання та відповіді