«M.E.Doc Зарплата» — модуль системи «M.E.Doc», за допомогою якого процес розрахунку та нарахування заробітної плати на підприємстві стає повністю автоматичним. Проста в користуванні, програма не потребує від користувача тривалого навчання та спеціальних комп’ютерних знань.

Модуль «M.E.Doc Зарплата», створений спеціально для малих та середніх підприємств, автоматизує всі процеси обліку та управління персоналом. У розпорядження користувача надійде перелік типових видів оплати, фондів та їх нарахувань, комплекти всіх необхідних звітів, які сформовані з урахуванням вимог контролюючих органів.

За допомогою модуля «M.E.Doc Зарплата» Ви зможете:

  • створювати і вести особисті картки співробітників, в яких міститься вся необхідна інформація про них;
  • вести розрахункові листи співробітників (з урахуванням одноразових премій, доплат, відпускних, лікарняних);
  • розраховувати нарахування до фондів, як в цілому по підприємству, так і окремо по кожному співробітнику;
  • формувати документи для перекладу виплат співробітникам і аліментів у банки на особисті рахунки;
  • зберігати розрахункові листи за поточний рік і всі минулі періоди.

При цьому модуль «M.E.Doc Зарплата» автоматично:

  • розраховує заробітну плату згідно з чинним законодавством (у розрізі по окремих підрозділах і по підприємству в цілому);
  • перераховує заробітну плату по кожному співробітнику з урахуванням графіка його роботи;
  • перераховує суми утримань та відрахувань до фондів за попередні періоди при зміні законодавства України;
  • заповнює розрахункові відомості на основі даних з особових карток та розрахункових листів;
  • заповнює звіти (1ДФ, 1ПВ, ЄСВ) на підставі зарплатних даних.

«M.E.Doc IS Зарплата» постачається разом з демонстраційними прикладами, які передбачають розрахунки заробітної плати для підприємств з різними видами діяльності і різними структурами. Демонстраційні приклади дають можливість підібрати індивідуальні налаштування системи для кожного конкретного підприємства. Користувачі мають змогу додавати свої власні види нарахувань, утримань та нарахувань до фондів і створити свою власну програму їх розрахунку.

Інформація про співробітника, що необхідна для розрахунків, знаходиться в особовому рахунку працівника. «M.E.Doc Зарплата» дозволяє переглянути, відредагувати чи вилучити особові рахунки, а також відкоригувати види оплати. Також програмою передбачено розміщення фотокартки співробітника у його особовому рахунку. 

Розрахунок заробітної плати працівника виконується автоматично при формуванні розрахункової відомості чи розрахункового листа. Будь-яке проведене коригування викликає автоматичний перерахунок заробітної плати за обраний період. Робочі часи (дні) та суми видів оплати обраному працівнику можна відкоригувати безпосередньо реєстрі працівників або в розрахунковому листі обраного працівника.

Вартість модулю - 850 грн\рік.

Увага! Акція! Користувачі модуля "Зарплата" ПК "M.E.Doc" отримують знижку 50% на модуль "Звітність"!