Спеціальна лінія консультацій фірми "1С"

Спеціальна лінія консультацій фірми - можливість для клієнта отримувати відповіді на питання, пов'язані з експлуатацією програм "1С: Підприємство" безпосередньо від представників розробника. Консультації надаються по спеціально виділеній телефонній лінії або по електронній пошті.

Переваги сервісу

  • Зниження власних витрат часу і зусиль на пошук потрібної інформації за рахунок отримання оперативних відповідей на типові питання по роботі з програмою.
  • Підвищення кваліфікації власних співробітників за рахунок отримання нової інформації по роботі з програмою.
  • Зниження ризиків при роботі з програмою - консультації виявляються безпосередньо співробітниками фірми-розробника ПП.

Умови надання сервісу

Для персонального консультування користувачів, що мають діючий договір 1С: ІТС фірма "1С" надає спеціальний телефонний номер: +7 (495) 956-11-81.

Телефонний номер Лінії консультацій надрукований на обкладинці кожного DVD-випуску ІС 1С: ІТС і вказано в Особистому кабінеті на сайті its.1c.ru. За телефонним номером Лінії консультацій користувачі програм "1С: Підприємства", що мають діючий договір 1С: ІТС, можуть отримати відповіді на питання, пов'язані з експлуатацією програм "1С: Підприємство".

Для користувачів, які уклали договір 1С: ІТС рівня ПРОФ кількість звернень на Лінію консультацій фірми "1С" не обмежена. Користувачі, які уклали договір 1С: ІТС рівня ТЕХНО, можуть отримати одну консультацію в місяць.

Адреси електронної пошти Лінії консультацій фірми "1С":

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. - для користувачів "1С: Підприємство 8"

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. - для користувачів "1С: Підприємства 7.7"

Зверніть увагу! По телефону Лінії консультацій і електронними адресами Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. і Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. обслуговуються тільки зареєстровані в фірмі "1С" користувачі 1С: Підприємства, які уклали договір 1С: ІТС.