Як шукати документи в електронному журналі "Аверс-Бухгалтерія"

Наявні в електронному журналі "Аверс-бухгалтерія" документи можна знайти в режимі пошуку. Пошук документа можливий, коли Ви знаєте які-небудь його реквізити, такі наприклад, як вид, номер, дата прийняття і т.д. У даному випадку реквізити документа або їх частини відіграють роль критеріїв пошуку, тобто обмежень, що накладаються на весь список документів в інформаційній базі електронного журналу і дозволяють вибрати тільки ті, які Вас цікавлять. Простіше кажучи, Ви пишете у відповідних полях введення те, що Вам відомо з реквізитів потрібного документа, а електронний журнал шукає для Вас потрібне.

Пошук документа можливий за наступними реквізитами і їх сполучень.

Слова з назви або тексту

У цьому випадку буде здійснюватися пошук документів, що містять всі введені слова в назві або в тексті документа. Необхідно враховувати, що назви всіх документів, як нормативних, так і аналітичних, зберігаються в базі електронного журналу російською мовою, а самі тексти нормативних документів - українською.

Вводити слова необхідно цілком, без скорочень. Наприклад: "стягнення пені за порушення зобов'язань" або "порядок розрахункiв в iноземнiй валютi".

Номер документа

Має сенс тільки для нормативних документів, бланків, типових форм і т.д., затверджених нормативними документами та мають у реквізитах номер який стверджує документа

У рядку вводяться початкові символи номера документа. Наприклад, якщо ввести в якості критерію пошуку в цей рядок "12", то журнал включить в список всі документи, номер яких починається з 12, тобто 12, 127, 1253 / н / 69-14, 1253/96-ЕП і т. д.

Вид документа

Вибір виду документа здійснюється з запропонованого списку. Це може бути як нормативний документ (лист, наказ, закон та ін.) Або типова форма, так і аналітичний або довідковий матеріал.

Зверніть увагу, що нормативний документ може мати більше одного виду. Так, наказ, що затверджує якесь Положення матиме два види - Наказ "та Положення". Знайти такий документ можна, задавши в поле виду документів будь-який з його видів: як Наказ ", так і Положення".

Видавець документа

Вам надається можливість списку установ і відомств, які видають документи, що входять в інформаційну базу електронного журналу. Для вибору видавця зі списку потрібно встановити галочку поруч з його назвою. Також Ви можете вибрати кілька видавців, і тоді пошук буде здійснено за всіма зазначеними видавцям.

Дата прийняття документа

За датою прийняття "від" - дату, починаючи з якої програма здійснює відбір документів. Якщо дата не введена, то цей критерій пошуку не використовуватиметься.

За датою прийняття "до" - дату, до якої включно програма здійснює відбір документів. Якщо дата не введена, то приймається поточна дата. Таким чином, дати прийняття "від" і "до" визначають часовий інтервал, в якому документ був прийнятий.

Пошук по декількох реквізитами

В якості критеріїв пошуку може використовуватися будь-яке поєднання задаються реквізитів, при цьому критерії пошуку об'єднуються умовою "і". Наприклад, якщо вибрати в рядку Вид документа реквізит "Лист", а в рядку пошуку - "кредит", то в результаті будуть відібрані всі листи НБУ, ДПАУ, Міндоходов, та інших організацій, що містять у назві слова "кредит", "кредитування" , "кредитні" і т. д.

Якщо, наприклад, необхідно лист податківців про пільги з ПДФО, видане в березні 2013). У цьому випадку можна задати в поле пошуку "лист березень 2013 пiльгі податку фiзичних" (розділені пробілами слова українською мовою, оскільки тексти нормативних документів наведено українською мовою), або задати такі умови пошуку:

поле пошуку - "пiльги податку фiзичних"

дата прийняття - з 01.03.2013 по 31.03.2013

вид документа - лист

видавець - Міністерство доходів і зборів України