Переваги бухгалтерії у хмарі

Що для бухгалтера найголовніше? Звичайно ж, збереження і безпеку бухгалтерських даних, фінансової інформації та звітності. А ще - зручність роботи з цим усім.

Подаємо декларацію з єдиного податку та єдиний соціальний внесок за 2015 рік безкоштовно

Незабаром початок нового року, а це означає, що підприємці будуть готувати та подавати свої річні звіти до державних органів. Чимало ФОПів подають тільки річні звіти.

Корпоративний чемпіонат з боулінгу

Компанія СТ центр щорічно бере участь в Корпоративному чемпіонаті з боулінгу. І хоча ми не взяли призових місць, але гарно відпочили та отримали заряд позитивних емоцій, аби обслуговувати своїх клієнтів з посмішкою.

Зміни на сайті

Шановні клієнти. В цілях покращення обслуговування, наша компанія веде роботу над вдосконаленням сайту. Ми зробили більш швидким та легким доступ до наступних функцій: "технічна підтримка", "написати нам" та "замовити дзінок"

Для фізичної особи підприємця

Що потрібно сучасному підприємцю? Звичайно, простий у використанні та налаштуванні складський облік, проста подача звітності та швидкий обмін документами з контрагентами.

Облік заробітної плати з ІС ПРО – новий погляд на дійсність

Персонал – найцінніший ресурс будь-якого суб’єкта господарювання, що потребує організації належного управління ним. Від того, яким чином буде побудована система ведення обліку праці залежить ефективність діяльності підприємства в цілому.

Електронний документообіг – переворот в сфері ведення бухгалтерського обліку

Стоси паперів, папок, книг і журналів – це все повсякдень супроводжує бухгалтерів по всій країні. Колись, мало хто міг собі уявити, що така ситуація зазнає цілковитих перетворень і основна маса документів змінить свій звичний паперовий формат на електронний.

Програми для віддаленої підтримки:

Team Viewer QSTeam Viewer QS
Team Viewer QJ

Гаряча лінія:

(0412) 43 40 20
(097) 929 68 60

Технічна підтримка ІС Про:

(0412) 43 40 23
(0412) 43 40 24

Питання по електронним цифровим підписам:

(0412) 43 20 21
(068) 494 67 58

Підтримка на сайті

Запитання та відповіді