Наші новини

Відповіді на найбільш актуальні питання

1. Можна працювати в програмі «M.E.Doc»? Чи реєструються податкові накладні/розрахунок коригування (далі - ПН/РК) через програму? Чи є можливість подавати звіти до контролюючих органів?

Увага! Рекомендуємо змінити електронну пошту для роботи в «M.E.Doc»

Увага! Наполегливо рекомендуємо для подальшої безпечної роботи змінити електронну пошту, яку ви використовували для роботи в «M.E.Doc».

Робота гарячої лінії 08.07.2017

Шановні клієнти, повідомляємо Вам що Ви можете звернутися за допомогою 08.07.2017 за телефоном 0412 434023.

Термінова заява АЦСК "Україна"!

Акредитований центр сертифікації ключів "Україна" вже працює в штатному режимі. 

До уваги користувачів сертифікатів ключів АЦСК «Україна»!

До уваги користувачів сертифікатів ключів АЦСК «Україна»!

Звернення розробника ПЗ "М.Е.DOC"

Вперше за історію існування ПЗ "M.E.Doc" стався безпрецедентний факт взлому, внаслідок якого до продукту було внесено шкідливий програмний код до пакету оновлення.

Звернення компанії "СТ центр"

Шановні клієнти, нажаль, згідно інформації, яка надійшла від компанії M.E.Doc, співробітники Департаменту кіберполіції МВС України та спеціалісти компанії M.E.Doc виявили факт взлому сайтів компанії третьою стороною. Перепрошуємо за незручності.

УВАГА! офіційне звернення від розробників ПЗ "М.Е.DOC"

Офіційне звернення від розробників ПЗ "М.Е.DOC" з приводу роботи сервісів.

До уваги платників податку на додану вартість!

ДФС повідомляє, що починаючи з 01.07.2017 реєстрація податкових накладних / розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі – Реєстр) може бути зупинена відповідно до пункту 201.16 статті 201 Податкового кодексу України у разі відповідності такої податкової накладної / розрахунку коригування сукупності критеріїв оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної / розрахунку коригування в Реєстрі.

Про терміни звітування та сплати податку платниками єдиного податку третьої групи

ГУ ДФС у Дніпропетровській області нагадує, що відповідно до пункту 294.1 статті 294 Податкового кодексу України від 02.12.2010 №2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) податковим (звітним) періодом для платників єдиного податку третьої групи є календарний квартал.

Деякі особливості складання та реєстрації податкових накладних і розрахунків коригування до податкових накладних

ГУ ДФС у Дніпропетровській області інформує, що Державна фіскальна служба України у зв’язку з набранням чинності наказом Міністерства фінансів України від 23.02.2017 №276 «Про затвердження Змін до деяких нормативно-правових актів Міністерства фінансів України» (зареєстровано у Міністерстві юстиції України 28.02.2017 за №269/30137) (далі – наказ №276), яким, зокрема, внесено зміни до форми податкової накладної та порядку її заповнення, у листі від 16.06.2017 №15731/7/99-99-15-03-02-17 (далі – лист ДФС №15731) повідомила про окремі особливості складання та реєстрації податкових накладних та розрахунків коригування до податкових накладних.

ДФС запроваджує новий електронний сервіс

ГУ ДФС у Дніпропетровській області інформує, що Державна фіскальна служба України (далі – ДФС) на головній сторінці офіційного веб-порталу (http://sfs.gov.ua) у розділі електронного сервісу «Електронна звітність» повідомила наступне.

Програми для віддаленої підтримки:

Team Viewer QS
Ammy Admin
Team Viewer QJ

Гаряча лінія:

(0412) 43 40 20
(097) 929 68 60

Технічна підтримка ІС Про:

(0412) 43 40 23
(0412) 43 40 24

Питання по електронним цифровим підписам:

(0412) 43 20 21
(068) 494 67 58

Підтримка на сайті

Запитання та відповіді