Наші новини

Фактична перевірка вдруге за період, який вже перевірили: право на проведення

ГУ ДФС в Тернопільській області повідомляє, що згідно з п. п. 75.1.3 п. 75.1 ст. 75 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) фактичною вважається перевірка, що здійснюється за місцем фактичного провадження платником податків діяльності, розташування господарських або інших об’єктів права власності такого платника. Перевірка здійснюється контролюючим органом щодо дотримання норм законодавства з питань регулювання обігу готівки, порядку здійснення платниками податків розрахункових операцій, ведення касових операцій, наявності ліцензій, свідоцтв, у тому числі про виробництво та обіг підакцизних товарів, дотримання роботодавцем законодавства щодо укладення трудового договору, оформлення трудових відносин з працівниками (найманими особами).

Порядок внесення змін до повідомлення про прийняття працівника на роботу

ГУ ДФС в Запорізькій області повідомляє, що до початку роботи працівника за укладеним трудовим договором власник підприємства, установи, організації або фізична особа повинна подати до територіальних органів Державної фіскальної служби за місцем обліку їх як платника єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування повідомлення про прийняття такого працівника на роботу.

Прийнято порядок подання органу ліцензування документів в електронній формі, в тому числі існуючий на папері

Кабмін постановою від 24.05.2017 р № 363 затвердив Порядок подання органу ліцензування документів в електронній формі.

ДФС створила сервіс «Кордон», який дасть можливість перевіряти завантаженість пунктів пропуску

ГУ ДФС в Дніпропетровській області повідомляє, що у зв’язку з введенням безвізового режиму між Європейським союзом та Україною Державною фіскальною службою України прогнозується збільшення пасажиропотоку на кордоні. Для зручності громадян, які перетинають держаний кордон України, при виборі ними оптимального маршруту та розрахунку часу на перетин кордону, було створено сервіс «Кордон» (http://kordon.sfs.gov.ua/uk/Home/Index), який дозволяє в он-лайн режимі відслідкувати  час очікування на всіх пунктах пропуску на кордоні України, а також на адміністративному кордоні з тимчасово окупованою АР Крим.

Порядок визначення річного доходу при зміні системи оподаткування

У листі від 05.04.2017 р № 7102/6/99-99-15-02-02-15 наводиться порядок визначення річного доходу в окремих випадках і пояснюється таке:

Орендарям земельних ділянок хочуть поставити ще один обов'язок

У ВРУ зареєстровано проект Закону № 6464 "Про внесення змін до Закону України" Про оренду землі "(щодо забезпечення збалансованого соціально-економічного розвитку сільських територій)".

Не можна в одній торговій точці продавати одні товари через РРО, інші без нього

ДФС в індивідуальній податкової консультації від 16.05.2017 р № 206/ч/99-99-14-05-01-14/ІПК роз'яснює, що якщо на господарському об'єкті фізичної особи - підприємця - платника єдиного податку одночасно реалізуються як товари, продаж яких може здійснюватися з обов'язковим застосування РРО, так і будь-які інші товари, то належним чином зареєстрований і переведений у фіскальний режим РРО повинен застосовуватися при продажу всіх наявних на господарському об'єкті товарів.

Реєстр рахунків для сплати єдиного внеску

На веб-порталі ДФС наведено Реєстр рахунків для сплати єдиного внеску в розрізі областей.

Заповнення платниками поля «Призначення платежу» розрахункових документів  у разі сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування

Щодо застосування нульової ставки ПДВ при експорті за ціною нижче ціни придбання таких товарів

ДФС в індивідуальній податкової консультації від 05.05.2017 р № 87/6/99-99-15-03-02-15/ІПК, визнають, що до операцій вивезення товарів в митному режимі експорту застосовується нульова ставка ПДВ, незалежно від співвідношення ціни придбання товарів та фактичної ціни їх вивезення за межі митної території України.

Щодо рентної плати за спеціальне використання води

ГУ ДФС в Хмельницькій області в індивідуальній податкової консультації від 18.05.2017 р № 254/ІПК/22-01-12-03-28 інформує, що підприємство, посилаючись на п. 255.2 ПКУ просить підтвердити, неналежність його до категорії платників рентної плати , оскільки використовує обсяги води, отримані в результаті укладення договору надання послуги з централізованого водопостачання для задоволення власних питних і санітарно-гігієнічних потреб.

Коли результати переоцінки основних засобів не враховуються при нарахуванні амортизації

ГУ ДФС в Тернопільській області повідомляє, що відповідно до п. п. 134.1.1 п. 134.1 ст. 134 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) об’єктом оподаткування податком на прибуток є прибуток із джерелом походження з України та за її межами, який визначається шляхом коригування (збільшення або зменшення) фінансового результату до оподаткування (прибутку або збитку), визначеного у фінансовій звітності підприємства відповідно до національних положень (стандартів) бухгалтерського обліку або міжнародних стандартів фінансової звітності, на різниці, які виникають відповідно до положень ПКУ.

Cанепідемслужба ліквідована

Кабмін постановою від 29.03.2017 р № 341 на виконання постанови Київського апеляційного адміністративного суду від 8 лютого 2016 року скасував рішення про реорганізацію Державної санітарно-епідеміологічної служби шляхом її приєднання до Державної служби з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів.

Програми для віддаленої підтримки:

Team Viewer QS
Ammy Admin
Team Viewer QJ

Гаряча лінія:

(0412) 43 40 20
(097) 929 68 60

Технічна підтримка ІС Про:

(0412) 43 40 23
(0412) 43 40 24

Питання по електронним цифровим підписам:

(0412) 43 20 21
(068) 494 67 58

Підтримка на сайті

Запитання та відповіді