Актуальні огляди законодавства з компанією Ліга Закон.

Ви завжди будете в курсі новин з продуктами від Ліга Закон. Новини, огляд законодавства та аналітика для бухгалтерів, юристів та керівників підприємства. Продукти Ліга Закон – лідери українського ринку. Вони використовуються в контролюючих органах та судах. Тільки даний факт підтверджує високий рівень якості продуктів. Використовуючи системи Ліга Закон Ви можете бути впевнені, що розмовляєте з органами на одній мові.

Ви можете замовити продукти компанії Ліга Закон заповнивши анкету за посиланням.

Також Ви можете отримати безкоштовний доступ до продуктів заповнивши анкету за посиланням.

Хмарні технології - це для Вас? Бажаєте мати доступ до інформації з будь-якої точки світу? Спробуйте Лігу Закон в хмарі. Замовляйте тестовий доступ на добу. Придбати доступ Ви можете заповнивши анкету за посиланням.

Електронний документообіг з програмою M.E.Doc.

Будь-яка компанія звітується до контролюючих органів, а для того щоб робити це легко та зручно ми пропонуємо Вам використовувати систему M.E.Doc. Звітуйтеся до ДФС, ПФУ та Статистики з Вашого робочого місця.

В даному програмному забезпеченні реалізований документообіг між контрагентами. Економте час та кошти на обміні первинною документацією. В системі реалізовані функції для електронного адміністрування ПДВ та реалізації пального.

Компанія СТ центр має власний відділ тех. підтримки, який завжди прийде на допомогу при вирішенні будь-яких питань пов’язаних з роботою програми M.E.Doc. Наші спеціалісти сертифіковані компанією розробником. Компанія СТ центр має статус дистриб’ютора в Житомирській області, що робить нашу компанію ідеальним вибором для співпраці.

Компанія СТ центр

  • м. Житомир, вул. Перемоги 7а, к. 206а
  • тел.: 0412 46 73 38
  • тел.: 0412 43 30 33
  • тел.: 097 929 68 60
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Зворотній дзвінок

Обов'язкове поле!
Обов'язкове поле!