Розвиток дилерської мережі по продуктам корпорації "Інтелект-Сервіс" є одним з пріоритетних напрямків компанії. Орієнтуючись на довгострокові відносини, ми запрошуємо до партнерства зацікавлені компанії.

Ми пропонуємо посередницькі та дилерські угоди в Житомирі та Житомирській області.

Причини співпраці з нами

Готовий імідж на ринку

Комп'ютерна програма «M.E.Doc IS» – лідер ринку електронної звітності та документообігу, а АЦСК «Україна» є одним з найбільш впізнаваних брендів електронних цифрових підписів. Завдяки сформованому іміджу продавати продукти компанії легко і вигідно, вони знайомі без перебільшення кожному бухгалтеру.

Статус дилера унікальних програм

Ми – єдина компанія, що надає перспективний модуль «Електронний документообіг», що включає обмін електронними документами з контролюючими органами і контрагентами. Враховуючи вимогу законодавства щодо обов'язкової реєстрації податкових накладних в електронному вигляді, унікальний продукт має величезну популярність.

Мінімальний стартовий капітал

Для того щоб почати бізнес з нами в якості посередника, вам достатньо мінімальних капіталовкладень. Немає необхідності створювати компанію, наймати персонал і орендувати приміщення для офісу. Ви просто продаєте популярні програмні продукти і отримуєте вигоду від 35% до 50% з кожної угоди.

Постійно розширюється коло клієнтів

Ми розробляємо продукти, які роблять життя легше, тому вони користуються попитом. Індивідуальний підбір комплектації дозволяють запропонувати ідеальний продукт будь-якому підприємству незалежно від типу оподаткування та формату – від корпоративних гігантів до ФОП.

Маркетингова підтримка

Окрім популярності самих програмних рішень, ваш успіх буде забезпечений рекламною та маркетинговою підтримкою від розробника: повний пакет поліграфії (від флаєрів і листівок до каталогів), сценарії спілкування з клієнтами, презентації для переговорів, відеоролики та ін.

Методологічна підтримка

Компанія СТ центр допоможе Вам навчити та сертифікувати Ваших спеціалістів у розробника програмного забезпечення.

Для того щоб дізнатися більш детально про умови партнерства, заповніть, будь ласка, анкету.

Введіть Ваше ім'я.
Invalid Input
Введіть Ваш телефон для зв'язку!
Обов'язкове поле!
Invalid Input
Обов'язкове поле!