Компанія СТ центр

Наша компанія пропонує різноманітний спектр послуг у галузі автоматизації бізнес-процесів

Ми пропонуємо ліцензійне програмне забезпечення для автоматизації бухгалтерського та управлінського обліку на підприємствах різних форм власності, а також офісне програмне забезпечення.

Останні новини

Графік роботи у свткові дні

Графік роботи у святкові дні!

Одиниця виміру в податковій накладній

Поставка товару, ціна якого при придбанні була встановлена, наприклад, за вагову одиницю (кілограм, тонна і т. П.), Може здійснюватися за ціною за кіл...

Зміна кількості, вартості, повернення товару: алгоритми заповнення розрахунків коригування

На практиці бухгалтерам часто доводиться заповнювати розрахунки коригування (далі – РК) до податкової накладної. У зв’язку із значною кіль...

Тривалість операційного дня для реєстрації ПН/РК скорочено!

Звертаємо увагу! Скорочена тривалість операційного дня для реєстрації податкових накладних та розрахунків коригування у Єдиному реєстрі податкових нак...

Коли і кому необхідно подати валютну декларацію

ГУ ДФС в Рівненській області нагадує, що декларування валютних цінностей, доходів та майна здійснюється суб’єктами підприємницької діяльності за...

Збільшення фінансового результату на суму витрат від визнаних штрафів, пені, неустойок

Згідно з п.п. 140.5.11 п. 140.5 ст. 140 ПКУ платник податку повинен збільшити фінансовий результат податкового (звітного) періоду на суму витрат від в...

OOO "Візард" існує з 2000 року і тісно взаємодіє з КП "Біатрон-6". Спільними зусиллями компанії надають повний комплекс послуг з продажу та сервісного обслуговування касових апаратів, ваг, детекторів та ін. Обладнання.

 

Головні напрямки діяльності - поставка касових апаратів, фіскальних і термо-принтерів; сканерів і принтерів штрих-коду; електронних торговельних і фасувальних ваг; POS-систем та іншого високотехнологічного обладнання; комплексна автоматизація торговельних процесів; впровадження і підтримка програмного забезпечення; обслуговування спеціалізованих заправних комплексів.

Стратегія компанії

Кожен сьогоднішній покупець унікальний. Унікальний він тим, що використовує, як правило, власну технологію бізнесу. Ця технологія випробувана, добре працює і освоєна персоналом. Природно, що коли виникає питання автоматизації, потенційний клієнт хоче зберегти наявні у нього інформаційні та технологічні потоки. У цьому зв'язку розмову з майбутнім покупцем завжди починається з обговорення його технології, його технологічних процесів. Тому фірма веде роботу зі своїми менеджерами, вибудовуючи для них певний стиль взаємин з клієнтом, що враховує оптимальне поєднання давно налагодженого бізнесу та пропонованих варіантів автоматизації. Вникнувши в напрацьовані технологічні особливості бізнесу потенційного покупця, менеджер зможе кваліфіковано, в максимальному ступені, не ламаючи існуючий техпроцес, запропонувати свій проект автоматизації.

Даний підхід на сьогоднішній день є найбільш оптимальним, тому як багато власників бізнесу дуже бояться ламати існуючі технології. Тому, коли починається взаємодія з клієнтом, на перше місце виходить спільна оптимізація його техпроцесу.

Протягом своєї діяльності ТОВ "Візард" отримало наступні відмінності:

 • Сертифікат від ТОВ "Торговий Дім Система", що підтверджує, що ТОВ "Візард" присвоєно статус: Інтегратор, дистриб'ютор, Авторизований центр по АЗС.
 • Сертифікат, який засвідчує, що ТОВ "Візард" є авторизованим партнером Групи Компаній "Система" за такими товарними групами:
  • РРО (Реєстратори розрахункових операцій)
  • ВО (весоупаковочное обладнання)
  • ЗА (Засоби автоматизації)
  • ВМ (Витратні матеріали)
  • ЗМ (Засоби маркування)
  • ЗБ (Засоби безпеки).
 • Сертифікат, що підтверджує, що ТОВ "Візард" з квітня 2003 року є уповноваженим сервісним центром Квазар-Мікро.
 • Сертифікат від ТОВ "Гера" підтверджує, що представники компанії ТОВ "Візард" пройшли навчання та отримали право на продаж і повну технічну підтримку всього спектру обладнання торгової марки TSC.
 • У грудні 2003 року отримано сертифікат, який підтверджує, що ТОВ "Візард" є регіональним дилером ВАТ "Кіровоградський завод дозуючих автоматів".
 • Сертифікат, що підтверджує, що ТОВ "Візард" є дилером компанії SPEED Co.Ltd в Україні.

А також отримано безліч сертифікатів, що засвідчують проходження навчання персоналу OOO "Візард" і КП "Біатрон-6" по різному торговельного обладнання і пов'язаним з ними програмним забезпеченням.

Наші партнери: